Të gjitha kategoritë
EN
Kompania News

home>Lajme>Kompania News

Linja e re prodhuese e mbështjelljeve të çelikut inox veshja pvd

Koha: 2021-01-12 Goditjet: 89

Kohët e fundit, fabrika jonë investon një linjë të re veshjeje pvd të mbështjelljeve prej çeliku inox. Tani ne mund të ofrojmë veshje me ngjyra me cilësi të lartë të mbështjelljeve dhe fletëve prej çeliku inox.

Mbarimet e sipërfaqes: Hair Line, Saten, Furçë, Pasqyrë, Super Pasqyrë, Embossed, Etching, 2b, BA, Nr.4, 8k, vibrim, me ngjyrë pvd, titan, me rërë, AFP (anti-gjurmë gishtash), laminim.
Ngjyra: e artë, e zezë, ari i trëndafilit, ari i shampanjës, bronzi, bakri antik
specifikimet:
Trashësia: 0.3-3.0mm  
Madhësia: 1000*2000mm 1219*2438mm (4*8ft) 1219*3048mm (4*10ft) 1500*3000mm E personalizuar e disponueshme
Aplikimet: Kabina e ashensorit, dera e ashensorit, dekorimi i ashensorit, dekorimi i objektit, holli i hotelit, bari, klubi, KTV, hoteli, qendra e banjove, vila, qendra tregtare, dekorimi i ndërtesës, dekorimi i brendshëm, veshja e mureve, kuzhina, dekorimi i brendshëm dhe i jashtëm, muri dhe Dekorimi i Tavanit, Dekorimi i bordit të faturave reklamuese.


2
3xiu