Të gjitha kategoritë
EN
Profili i kompanisë

home>Rreth nesh>Profili i kompanisë

Mirësevini në Bingo

FoShan TOUT Steel Co, Ltd, është një prodhues profesional i produkteve të çelikut në Kinë. Themeluar në vitin 2011, TOUT është ndërmarrë shumë projekte hoteliere, turizmi, ndërtimi dhe dekorimi shtëpish në Kinë. Produktet janë shitur në Evropë, SHBA, Australi, Azinë Juglindore, Lindjen e Mesme, Amerikën e Jugut etj., Dhe kanë fituar reputacion të mirë me cilësi të lartë, shërbim të mirë dhe çmim të arsyeshëm.

Produktet kryesore të TOUT janë:

1 / fletë çeliku inox: pasqyrë, vijë e flokëve, etched, embossed, sandblast, Veshje pvd.
2 / tub çeliku inox: tub i zbrazët / i fortë për tub dekorativ ose të industrive, tub i çarë, tub i ndërprerë, tub i stampuar, pajisje.
3 / produkte prej çeliku inox: fabrikim, mobilje, projekt hoteli, produkt i brendshëm Projektues / arkitekt me porosi.

TOUT gjithashtu ofron shërbimin OEM & ODM. Inxhinieri ynë me përvojë në departamentin R&D vazhdon të eksplorojë produkte të reja dhe funksionale për të ndjekur kërkesat e tregut.

Ne mirëpresim sinqerisht klientë të rinj dhe të vjetër për të bashkëpunuar me ne, ne do të bëjmë çdo përpjekje për t'ju kënaqur. Mos ngurroni të kontaktoni me ne tani!