Të gjitha kategoritë
EN
Produkti kryesor

home>Produkti kryesor

Product Produkt me porosi metalike


1. Ndarje / Ndarës Metal

图片 1

Konsumatori mund të dërgojë vizatim CAD, ose ne mund të projektojmë për kërkesën e klientit.

● Materiali: Çelik inox 304 316L 201 430. Alumini. Hekur
● Madhësia: Përshtatur
● Trashësia: 0.5mm-3.0mm
Fin Përfundimet e sipërfaqes: Pasqyra, Linja e Flokëve, SandBlast, Petëzimi,
● Ngjyra: Shampanjë, ari titani, ari i kuq, i zi, verë e kuqe, kafe, druri, e zezë, argjend, bronz antik, bakër.
Method Metoda e prodhimit: Prerja me lazer, lakimi, saldimi, zbrazja, veshja pvd.
● Përdorimi: Dhoma, hoteli, KTV, zyra, hapësira e lobit, restoranti.

 2. Tavan dekorativ metalik

图片 2

Projektuesi profesionist mund të jetë me porosi për ju. Ne do të projektojmë si kërkesat tuaja, do t'ju ofrojmë skedarin CAD përpara se të konfirmoni prodhimin.

● Materiali: çelik inox (200 seri / 300 seri / 400 seri)
● Zbatimi: Hotel, Vilë, Apartament, Ndërtesë Zyre, Spital, Shkollë, Qendër Tregtish, Sallë Banketi
Process Procesi kryesor i prodhimit: Prerja, shënimi CNC, prerja me lazer, lakimi, saldimi, formësimi.
Chart Diagrami i Ngjyrave: Ngjyra RAL, Ngjyra Dulex, etj. E personalizuar.
Treatment Trajtimi sipërfaqësor: I krehur, i veshur me film, i veshur me rrotull, i lyer me llak.


 3. Dekorimi i jashtëm metalik

图片 3

Zgjidhja totale për projektet. Me drita të arritshme.

● Standardi: AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS, AISI, ASTM, BS, DIN, GB, JIS
● Zbatimi: Hotel, qendër tregtare, pllakë muri ndërtimi
Service Shërbimi i Përpunimit: Bending, Saldim, Decoiling, Prerje, Grushtim


 4. Profili i çelikut inox

图片 4

Frame / Trim / Channel / Profile janë marrëveshje për bordurë, bashkim, dhe qoshet brenda dhe jashtë të fletës tuaj të çelikut të pandryshkshëm ose paneleve të spërkatjes së pasme. Ky është një produkt i shkëlqyeshëm për çdo aplikim ku kërkohet një produkt me cilësi të lartë, me jetëgjatësi. Prerja është në dispozicion në çelik inox 304, 316 dhe 430, dhe përfundimet # 4, # 8, BA dhe 2B për t'u përputhur me çdo çelik inox. Prerjet prej çeliku inox janë një opsion i lartë dhe i rëndë që është perfekt për çdo aplikim të kërkuar.

● Forma: T, V, U, L, fole, e personalizuar
● Përpunimi: Bending, Saldim, Grushtim, Prerje, Grooving, Decoiling
● Materiali: Çelik inox 304 dhe 316, alumini, Çeliku i Gavanizuar,
● Zbatimi: Dekorimi, Ndërtesa, Aksesorët e Pllakave
● Madhësia: Përshtatur në dispozicion


5. Mobilje prej çeliku inox

图片 5

Pjesa prej çeliku inox mobiljesh, me shumëllojshmëri të trajtimit sipërfaqësor dhe modeleve, siguron çdo stil mobiljesh.

● Zbatimi: Tavolinë, karrige, raft, banak, mobilje darke banketesh, dollap.
● Stili: Modern, Klasik, Përmbledhës, Luksoz ...
● Ngjyra: e artë, e zezë, ari i trëndafilit, ari i shampanjës, bronzi, bakri antik
Fin Përfundimet e sipërfaqes: Linja e flokëve, Saten, Furçë, Pasqyrë, Super Pasqyrë, Embossed, Gravurë, 2b, BA, Nr. 4, 8k, dridhje, veshje me ngjyra pvd, titan, rërë e shpërthyer, AFP (shtypja kundër gishtave).

6. Produkt tjetër metalik i personalizuar
Rrjeta teli dekorative metalike

图片 6
图片 7

We Endje e thjeshtë: e quajtur ndryshe endje tabby, endje liri ose tafta, është lloji më themelor i endjeve. Në endje të thjeshtë, prishja dhe pëlhura janë drejtuar në mënyrë që të formojnë një model të thjeshtë kryqëzimi. Çdo fije indi kryqëzon fijet e prishjes duke kaluar mbi njërën, pastaj nën tjetrën, etj. Filli tjetër i indit shkon nën fijet e prishjes që fqinji i saj kaloi dhe anasjelltas.

Endje twill: Në një endje twill, secila fill ose mbushje noton nëpër fijet e prishura në një përparim të ndërthurjeve djathtas ose majtas, duke formuar një vijë të veçantë diagonale. Kjo vijë diagonale njihet edhe si wale. Një noton është pjesa e një fije që kalon mbi dy ose më shumë fije nga drejtimi i kundërt.

Endje e thjeshtë Hollandeze: e ngjashme me endjen e thjeshtë, vetëm tela e endjes dhe e prishjes kanë diametër të ndryshëm të telit dhe madhësi të ndryshme të rrjetës.

Endje Hollandeze Twill: e ngjashme me endjen e twillit, vetëm tela e endjes dhe e prishjes kanë diametër të ndryshëm të telit dhe madhësi të ndryshme të rrjetës.

Endja Hollandeze e Anasjelltë: ndryshimi nga endja standarde Hollandeze qëndron në telat më të trashë të telave dhe telat më pak të indeve.

Sieze normale rrjetë:
endje e thjeshtë: 0.5X0.5 rrjetë në 635X635 rrjetë;
endje twill: 20x20mesh në 400x400mesh;
Endje e thjeshtë Hollandeze: 10X64mesh deri 80X700mesh;
endje holandeze twill: 20x250mesh deri në 400X2800mesh;
endje e kundërt Hollandeze: 48x10mesh në 720x150mesh.

Ngjyra: e artë, e zezë, ari i trëndafilit, ari i shampanjës, bronzi, bakri antik

Lloji çelik inox: 201,304,316L


Produkt i artit me porosi metalike

图片 8
图片 9

Ne mund të sigurojmë vizatime të hollësishme me madhësi. Dhe atëherë është e lehtë për klientët të instalojnë skulpturat. Ne mund ta bëjmë këtë skulpturë me madhësi të ndryshme, prandaj është shumë e përshtatshme për tu vendosur në kopshte, parqe, sheshe, shkolla etj.

● Zbatimi: Park, Kopsht, Hotel, Mall
Trajtimi i sipërfaqes: Pasqyrë, Linjë flokësh, SandBlast, Petëzim
Ngjyra: Shampanjë, ari titani, ari i trëndafilit, verë e zezë, e kuqe, kafe, druri, e zezë, argjend, bronz antik, bakër.
Metoda e prodhimit: Prerja me lazer, lakimi, saldimi, groove, veshja pvd.
Madhësia: Customized


. Fletë ngjyre çeliku inox

Ne kemi një fabrikë të madhe dhe profesionale çeliku inox të rrokullisjes së ftohtë, vijë të ndritshme të prerjes dhe prerjes së prerjes, profesionalisht në prodhimin dhe fabrikimin e materialeve të ftohtë të çelikut të pandryshkshëm, nga të cilat çdo muaj çdo vit rreth 1000 ton. Prodhimet tona janë aplikuar kryesisht në vizatim të thellë dhe përdorime të tjera të veçanta. Ne u specializuam në prodhimin e spirales së mbështjellë të mbështjellë të ftohtë me trashësi midis 0.15-3.0 mm, gjerësi 20 mm ~ 1240 mm, pa asnjë kufizim gjatësi. Përveç kësaj, madhësia e personalizuar mund të bëhet në përputhje me kërkesat tuaja.

Ne insistojmë në një angazhim "me cilësi të lartë, çmim konkurrues dhe shërbim të mirë pas shitjes", i cili njihet mirë nga shumë klientë. Ne kemi ndërtuar marrëdhënie trillimi dhe shpërndarjeje të çelik inox afatgjatë dhe të qëndrueshëm si në tregun e brendshëm ashtu edhe në atë të huaj.

● Nota: 300 Seri, 200 seri 300 seri 400 seri
  Zbatimi: Dekorimi, paneli i murit, ashensori, fjalët e reklamës, dizajni i brendshëm dhe i arkitekturës, enë gatimi, rezervuarë, përpunim ushqimi, takëm, ndërtim, pajisje shtëpiake, instrumente kirurgjikale, pajisje kryesore, pajisje industriale dhe si një aliazh strukturor automobilistik dhe hapësinor.
Buzë: Skaj i prerë ose buzë mulli
Mulli i materialeve: Baosteel, Posco, Krupp, Lisco, Jisco, JiuGang, Tisco
Kërkesë speciale: Mund të personalizohet
Sipërfaqja e përfunduar:
BA: Trajtim i ndritshëm i nxehtësisë pas rrokullisjes së ftohtë. Përdorni në enë kuzhine, pajisje kuzhine, qëllim arkitektonik.
2B: Përfunduar nga trajtimi i nxehtësisë, turshi pas rrokullisjes së ftohtë, i ndjekur nga linja e kalimit të lëkurës në sipërfaqe më të ndritshme dhe të lëmuar. Përdorni në përdorim të përgjithshëm instrumente mjekësorë, Takëm.
NO.1: Përfundon me rrokullisje të nxehtë, pjekje dhe turshi, karakterizuar nga sipërfaqe e bardhë turshi. Përdorni në pajisjet e industrisë kimike, depozitat industriale.
8K (pasqyrë): Një sipërfaqe reflektuese e ngjashme me pasqyrën duke lustruar me gërryes të imët mbi 800 rrjetë. Përdorni në Refletor, Pasqyrë, Brendshme- Dekorimin e jashtëm për ndërtimin.
Linja e flokëve: Përfundon me lustrim linear të vazhdueshëm. Përdorni në industritë e arkitekturës, shkallët lëvizëse, pajisje kuzhine, automjete.
Ngjyra: Shampanjë, ari titani, ari i trëndafilit, verë e zezë, e kuqe, kafe, druri, e zezë, argjend, bronz antik, bakër.

1. Fletë pasqyre çeliku inox:
Pasqyra-9
2. Fletë linje flokësh prej çeliku inox:
Hcb25970182714b9e9968fef7b7780facZ
3. Fletë gdhendjeje prej çeliku inox:
CAI_0415

4. Fletë ashensori çelik inox:
102

5. Çelik inox i stampuar / çekiç / i stampuar / fletë me grusht
EM-1


6. Veshje çeliku inox PVD
图片 1


7. Spiralja me ngjyra prej çeliku inox
z2216777091809_40e76a9c7b8549dfe94c2a6a8547c415


Material Shitje me shumicë e materialit prej çeliku inox

1. Spiralja / fleta / Pjata / Rripi prej çeliku inox
src=http___tz.img.dns4.cn_pic_193256_p4_20170814174043_5611_zs_sy&refer=http___tz.img.dns4

src=http___img004.hc360.cn_m1_M01_CA_01_wKhQcFRIh7OEa2buAAAAAJpR9XY328&refer=http___img004.hc360

Ne kemi linjën tonë spirale të çelikut që prodhon, mund të sigurojmë 3000 ton material në muaj.

● Standardi: AiSi, ASTM, DIN, EN, GB, JIS
● Materiali: 200 Seri / 300 Seri / 400 seri
● Teknika: Mbështjellë nxehtë / Mbështjellë ftohtë
Description Përshkrimi i madhësisë:
Id Gjerësia: 1000 mm, 1219 mm, 1500 mm, 1800 mm, 2000 mm ose si kërkesa juaj.
● Trashësia: 0.2 mm-150 mm;
● Gjatësia: 2000 mm, 2438 mm, 2500 mm, 3000 mm, 6000 mm ose e personalizuar
Material Material origjinal: Hong Wang / TSINGSHAN / TISCO / BAOSTEEL / POSCO / JISCO / LISCO, etj.
● Zbatimi: Dekorim arkitektonik, dyer luksoze, dekorim i ashensorëve, guaskë tankesh metalike, ndërtesë anijesh, e zbukuruar brenda trenit, si dhe punime në natyrë, tabela reklamuese, tavani dhe dollapët, panele korridori, ekran, projekti i tunelit, hotele, mysafir shtëpi, argëtim, vend, pajisje kuzhine, industriale të lehta dhe të tjera ..
Finish Përfundimi i sipërfaqes: 2B / BA / HL / NO.4 / 8K / Embossed / Gold / Rose Gold / Black

Table Tabela e përbërjes:

KlasëCSiMnPSNiCrMo
201.0 .15.0 .755. 5-7. 5≤0.06≤ 0.033.5-5.516 .0 -18.0-
202.0 .15.0l.XNUMX7.5-10.0≤0.06≤ 0.034.0-6.017.0-19.0-
301.0 .15.0l.XNUMX≤2.0≤0.045≤ 0.036.0-8.016.0-18.0-
302.0 .15≤1.0≤2.0≤0.035≤ 0.038.0-10.017.0-19.0-
304.0 .0.08≤1.0≤2.0≤0.045≤ 0.038.0-10.518.0-20.0-
304L≤0.03≤1.0≤2.0≤0.035≤ 0.039.0-13.018.0-20.0-
309S≤0.08≤1.0≤2.0≤0.045≤ 0.0312.0-15.022.0-24.0-
310S≤0.08≤1.5≤2.0≤0.035≤ 0.0319.0-22.024.0-26.0
316≤0.08≤1.0≤2.0≤0.045≤ 0.0310.0-14.016.0-18.02.0-
3
316L.0 .03≤1.0≤2.0≤0.045≤ 0.0312.0 - 15.016 .0 -1 8.02.0 -
3
3210 .08 ≤≤1.0≤2.0≤0.035≤ 0.039.0 - 1317.0 -1 9.0-
6300 .07 ≤≤1.0≤1.0≤0.035≤ 0.033.0-5.015.5-17.5-
631≤0.09≤1.0≤1.0≤0.030≤0.0356.50-7.7516.0-18.0-
904L2 .0 ≤≤0.045≤1.0≤0.035-23.0 · 28.019.0-23.04.0-5.0
2205≤0.03≤1.0≤2.0≤0.030≤0.024.5-6.522.0-23.03.0-3.5
2507≤0.03≤0.8≤1.2≤0.035≤0.026.0-8.024.0-26.03.0-5.0
2520≤0.08≤1.5≤2.0≤0.045≤ 0.030.19 -0. 220. 24 -0. 26-
410≤0.15≤1.0≤1.0≤0.035≤ 0.03-11.5-13.5-
430.0.1 2≤0.75≤1.0≤ 0.040≤ 0.03≤0.6016.0-18.0-


2. Tub dhe shirit i salduar prej çeliku inox
微 信 图片 _20210115180814   微 信 图片 _20210115180121


● Nota: 316L 304 201
● Trashësia: 0.12-6.0 mm
Forma: Katror, ​​drejtkëndësh, i rrumbullakët, i çarë
● Gjatësia: 10cm ~ 6 metër ose ndonjë prodhim me porosi
Polish Polonisht sipërfaqe: Mbarimi i mullirit, Llak i furçës, 320Grit, 400Grit, 600Grit, Mirror Polish, Polak i vijës së flokëve dhe i kromuar.
● Zbatimi: Materiali i ndërtimit, tub dekorativ, Harduer i Anijes, Pishinë, Rrip i rrëmbimit, Produkte të Sigurisë, Shter, Mobilje kuzhine dhe Raft banjo, Parmak, Shkallë.
Ngjyra PVD e disponueshme shampanjë, ari trëndafili, trëndafili i kuq, ari i kafesë, ari i zi, kafe, e zezë, bakër i kuq, bakër antik, bronz, titan, gri, vjollcë, bronz, safir, jeshile jeshile, etj
● Paketimi: Secili për qese Polifonik, Kartoni, Pako, Arkë çeliku, Arkë prej druri, Rasti prej druri ose kërkesa e klientit.
● Madhësia:

Tub i rrumbullakët prej çeliku inox

图片 1

图片 2


Tub katror çelik inox

图片 3

图片 4


Tub çeliku inox


图片 5       图片 6


● Sipërfaqja: lustrim furça, 180/240/320/400/600 zhavorr, lustrim pasqyre, lustër për flokët në dispozicion.
● Materiali: 304 316L
● Standardi: AISI, ASTM, BS, DIN, JIS, GB
● Zbatimi: parmak, gardh, parmak etj.
. Tub i rrumbullakët me një vrimë të vetme / të dyfishtë (90/180 °)
D OD: 25.4-88.9 mm
● Foleja: 15 * 15-26 * 33 mm
● Trashësia: 1.0-2.5 mm
. Tub katror me një ose të dyfishtë (90/180 °)
● OD: 25x25-50x100 mm
● Foleja: 15 * 15-26 * 33 mm
● Trashësia: 1.0-2.5 mm


Bark këndi çeliku inox

图片 7

图片 8


Shirit i rrafshët prej çeliku inox

图片 9

图片 10


Shirit çeliku inox

图片 11

图片 12


Kanal çeliku inox C Bar

图片 13

图片 14