Të gjitha kategoritë
EN
ÇELIK TOUT

kategori të produktit

ÇELIK TOUT

RRETH NESH

 • Futja
 • fabrikë
 • Certifikata

Rreth nesh

FoShan TOUT Steel Co, Ltd, është një prodhues profesional i produkteve prej çeliku inox në Kinë. E themeluar në vitin 2011, TOUT ka ndërmarrë shumë projekte hotelerie, turizmi, ndërtimi dhe dekorimi të shtëpive në Kinë. Produktet janë shitur në Evropë, SHBA, Australi, Azinë Juglindore, Lindjen e Mesme, Amerikën e Jugut etj., dhe kanë fituar reputacion të mirë me cilësi të lartë, shërbim të mirë dhe çmim të arsyeshëm. Për t'i shërbyer më mirë klientëve dhe për të përmirësuar produktin......

LEXO MË SHUMË
 • f8
 • f7
 • f5
 • f2
 • f1
 • f3
 • c3
 • c2
 • c1
Rreth nesh

LAJME TË GRUPIT GOALONG

 • Jan-

  12 2021

  Përgjigje e mirë nga klientët e rregullt

  FoShan TOUT Steel Co, Ltd eksport i rregullt në Vietnam, Tajlandë, Kuvajt, Dubai, Arabia Saudite etj ... Shumë klientë përgjigjen se cilësia e produktit tonë është e mirë dhe çmimi është i arsyeshëm

 • Jan-

  12 2021

  Linja e re prodhuese e mbështjelljeve të çelikut inox veshja pvd

  Kohët e fundit, fabrika jonë investon një linjë të re të veshjes me pvc mbështjellje çeliku inox. Tani mund të sigurojmë veshje me cilësi të lartë të mbështjelljeve dhe fletëve prej çeliku të pandryshkshëm